גיל הנעורים

underline-wave.png

את נמצאת בין לבין, כבר לא ילדה אבל עדיין לא באמת בוגרת. שינויים רבים מתחוללים בך. יש את השינוי הפיזי שנראה לעין – צמיחה לגובה, ניצני הנשיות, צמיחת השדיים, קבלת הווסת, אך קיים גם השינוי הפנימי שלעיתים מחולל סערה בתוכך. הרגשות נעים מקצה לקצה, הרצונות נהפכים לשלך ועומדים אל מול אלו של ההורים, הסביבה והחברים. ואת מנסה למצוא את הזהות שלך בעולם מבחינת אמונות, תפיסות, עקרונות וגם נטיות מיניות. 

כל זה יכול להיות תוך התבגרות רציפה ותקינה עם תקשורת פתוחה וביטחון עצמי. אך זה יכול לפעמים להיות מלווה בפחדים וחששות או בתחושות של תסכול ובלבול שלא תמיד תדעי איך להשתלט עליהם. זוהי תקופה מאתגרת שדרך המשקפיים הורודים ניתן לראות אותה ככזו שמעצבת את החיים. אך ההורמונים המשתוללים בתוכך יראו לך גם את הצד האפל יותר. את הצד המורכב יותר. ואז עולות בך השאלות של מי אני ומה מקומי במרחב, האם מה שאני מרגישה זה בסדר וכולם עוברים את זה? איך אני עוברת את זה בלי להשתגע?

וכאן בטיפול, אם בשיח פשוט או רק בדיקור ובמגע תוכלי להביא את עצמך, בלי המסכות בלי הביקורת מבחוץ ומבפנים. עם כל היפה והמכוער שלך. כאן נוכל ביחד להבין שהוסת לא אמורה לכאוב, שהחודש בא עם המחזוריות שלו של הרגשות והתחושות הפיזיות, שאני יכולה להיות אני, ואני מורכבת מכמה וכמה פנים ודמויות פנימיות שביחד מרכיבות אותי בשלמותי. 

כאן את יכולה להיות את, איך שתחליטי, איך שתרצי.

כאן אשמח להראות לך את היופי שבלהיות אישה, איך תוכלי להכיר את המחזוריות שלך ולהתנהל יחד איתה ולא נגדה. איך תוכלי לטפל בעצמך ואיך תוכלי להתפתח ולהתידד עם הנשיות שלך ולא להסתתר ממנה או לפתח שנאה אל החלקים האלו שבתוכך. 

ואמא של מתבגרת… אם את מרגישה שהבת שלך צריכה את המקום השקט הזה, את המקום שהיא לא צריכה להסביר, להיות, להוכיח, לשחק… אשמח להעניק לה ולך את המרחב הבטוח הזה.